';
LOGOWANIE / REJESTRACJA
Zombie Lane


Zombie Lane

Gatunek: Casual
Autor/Wydawca: Digital Chocolate, Inc.
Adres: https://apps.facebook.com/zombielane/?
Tagi: zombie, atak, zadania, broń,
Odsłon: 55Zombie Lane - Humorystyczna gra dostępna za pośrednictwem portalu Facebook, a od niedawna również na smartfony.

W Zombie Lane wcielamy się w postać, która ma za zadanie odpierać ataki zombie, a także odnalezienie swojej żony oraz psa. Aby to uczynić musimy wykonać szereg różnorodnych zadań, za których wykonanie otrzymujemy nagrody w postaci gotówki oraz punktów doświadczenia. Grę rozpoczynamy z łopatą i strzelbą, lecz z czasem możemy tworzyć lepsze bronie. Na początku musimy zrobić porządki na trawniku i odbudować dom. Szkody te wyrządzili nieumarli wrogowie, czyli tytułowi Zombie. Rzeczy potrzebne do remontu znajdziemy na terenie naszej posesji. potrzebne są np. deski, śruby, blachy itp. Wszystkie te czynności wykonujemy, aby ukończyć zadania. Aby przetrwać w świecie Zombie musimy uprawiać ogródek w celu zdobycia pożywienia.
Aby walczyć z Zombie wystarczy na niego kliknąć. Jeśli wróg jakimś trafem nas uderzy to tracimy na chwilę kontrolę nad naszą postacią. Aby spowolnić rozgrywkę zastosowano tutaj system energii, która regeneruje się stopniowo.
Dla graczy niecierpliwych dostępna jest waluta premium, dzięki której możemy przyspieszyć naszą rozgrywkę.
Jak w każdej grze w serwisach społecznościowych mamy możliwość zapraszać znajomych do gry, wymieniać się prezentami, czy też odwiedzać ich posiadłości. Oprawa graficzna jest kolorowa i humorystyczna. Gra jest bardzo ciekawa i wciągająca. Na platformie Facebook gra w nią ponad 1 mln użytkowników. Nie zwlekaj i dołącz do gry!
TOP50 Gry Gry w przeglądarce Wszystko o grach www Toplista gier MMO Toplista MMORPG