';
LOGOWANIE / REJESTRACJA
Wild Guns


Wild Guns

Gatunek: Strategia
Autor/Wydawca: Gameforge Productions GmbH
Adres: http://katalogmmo.pl
Tagi: Dziki Zachód, Wojsko, Strategia, Nacje, Osady,
Odsłon: 100

Wild Guns to nic innego jak strategiczna gra przeglądarkowa, posiadająca w sobie elementy Dzikiego Zachodu.

Pierwszym krokiem gracza jest Rejestracja. Jest ona szybka i łatwa, mimo to Gracz jest zobligowany do wybrania jednej z trzech nacji. Dostępne nacje to: Kowboje, Indianie oraz Meksykanie. Każda nacja ma swoje zalety, jak również i wady. Z tych trzech dostępnych nacji to Meksykanie są najbardziej zrównoważeni, czyli zachowują odpowiedni balans między obroną, a atakiem, Indianie są nastawieni na atak, natomiast Kowboje na obronę. Dość już o samej rejestracji, pora przedstawić mechanizm działania gry.

Na początku mamy do dyspozycji niewielką osadę z Budynkiem Głównym. W tym budynku możemy zmienić nazwę swojej osady, czy też zainicjować rozbudowę budynku. Rozglądając się po Naszych pustkowiach zauważamy cztery typy pól surowcowych, są to: drewno, żelazo, glina i zboże. Nie zapominajmy iż owe surowce są bardzo ważne w kontekście rozwoju naszej osady, dlatego też dla początkujących graczy polecam tutorial Wild Guns, który pomoże rozwinąć pierwsze skrzydła w grze.

Gra oferuje Graczowi całą galę budynków do wybudowania, każdy budynek ma określone zadanie np. spichlerz będzie gromadził zapasy żywności, magazyn ? zapasy surowców, a kryjówka przechowa nam określoną ilość surowców podczas najazdu nieprzyjaciela. Przejdźmy do istotniejszych budynków w grze.

Pierwszym takim budynkiem jest Ambasada. Pozwala nam ona na dołączenie do istniejącego już sojuszu, bądź też założenie własnego. Opcja założenia własnego sojuszu dostępna jest od min. 3 poziomu tego budynku. Kolejnym budynkiem są Koszary. Mają one za zadanie wyszkolić wojsko, które będzie broniło Twojej osady w razie najazdu nieprzyjaciela. Nie należy także zapominać o budowie i rozbudowie muru obronnego. Ważną informacją jest to, iż niektóre jednostki wojskowe należy odkryć, by móc dopiero je zrekrutować, dlatego też należy pomyśleć o budowie Akademii. W miarę rosnącej potęgi miasta, Gracz będzie zmuszony podnieść poziom obrony swojego miasta. Należy pamiętać, iż obrona przed najazdem wroga jest skuteczniejsza, jeżeli żołnierze walczą w grupach. Dlatego też Gracz ma możliwość wybudowania kolejnego typowo wojskowego budynku ? Miejsca Spotkań, gdzie będzie miał możliwość łączenia żołnierzy w grupy, które mają większą szansę odeprzeć najazd wroga. Gra oferuje kilka podgrup jednostek, dlatego też dla każdego typu powstał osobny budynek. I tak np. w Stajni Gracz może zrekrutować jednostki kawalerii, natomiast w Odlewni Armat Gracz ma możliwość rekrutowania jednostek artyleryjskich.

Głównym założeniem gry jest rozbudowa swojej osady, wojska i przejmowanie osad wroga. Pomocny w tym celu jest budynek zwany Tawerną, produkuje on oczywiście alkohol. To dzięki niemu gracz zyskuje wpływy na terytorium wroga, w konsekwencji podbijając dany teren.

Gra Wild Guns oferuje Graczom mnóstwo opcji strategicznych, przyjazną grafikę oraz możliwość zostania TOP 1 nie tylko serwera, ale i całego Wild Guns. Zainteresowała Cię gra? Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i wkrocz w świat Dzikiego Zachodu konsekwentnie realizując swój plan bycia TOP1 Wild Guns.

TOP50 Gry Gry w przeglądarce Wszystko o grach www Toplista gier MMO Toplista MMORPG