';
LOGOWANIE / REJESTRACJA
The Crims


The Crims

Gatunek: RPG
Autor/Wydawca: The Crims
Adres: http://katalogmmo.pl
Tagi: The Crims, gangsterska, mafia, RPG,
Odsłon: 89The Crims - Gra gangsterska, w której głównym celem jest zdobycie, jak największej ilości reputacji. Aby zmierzyć się z innymi graczami w świecie The Crims, wystarczy mieć przeglądarkę, założone konto w grze oraz ukończone 18lat!
Zaraz po pierwszym zalogowaniu do świata The Crims, zostaniesz poproszony o zaakceptowanie regulaminu gry, oraz o wybranie profesji z pośród: Gangster, Biznesmen, Hitmen, Alfons czy Złodziej. Każda profesja posiada inne cechy, dlatego dobrze się zastanów przed jej wyborem, gdyż nie będziesz mógł jej zmienić!
- Reputacja: Wyżej wspomnianą reputację zdobywamy dzięki wykonywaniu wszelkiego rodzaju przestępstw, od napadu na sklep spożywczy, po obrabowanie ,,króla dragów``.
- Umiejętności: Bardzo ważnym czynnikiem w tej grze są umiejętności, takie jak: siła, wytrzymałość, charyzma i inteligencja. Wszystkie z wymienionych umiejętności rozwijasz za pomocą rabunków, ponadto siłę, jak i wytrzymałość możemy podwyższyć u handlarza bronią, zakupując noże, karabiny czy kamizelki.
- Kasa: Żaden gangster w Ciebie, jeżeli nie masz pieniędzy! Jest wiele opcji do zdobycia szmalu:
  • Rabunki - Rabunki to najłatwiejszy sposób na zdobycie szybkich pieniędzy. Masz do wyboru napady na: Spożywczaka, staruszkę, samochód, taksówkarza, dom, stację benzynową, biedronkę, zorganizowanie porwania, napad na jubilera czy króla dragów. Każdy z tych rabunków jest odblokowywany stopniowy w zależności od posiadanej siły. Każdy kolejny rabunek jest trudniejszy do wykonania w zależności od posiadanej siły, zabiera więcej energii, lecz co najważniejsze dla każdego gangstera, daję możliwość zarobienia większych pieniędzy!
  • Narkotyki - Również handel narkotykami jest sposobem na zarobek mafiozy. Różnego rodzaju narkotyki można nabyć u Dilera, między innymi: zioło, piguły, opium, kokainę czy heroinę. Możesz również kupić własną fabrykę, gdzie będziesz produkować towar, np.: browar, pole grzybów, pole hashu, fabrykę kokainy czy laboratorium amfetaminy oraz wiele innych fabryk. Mam towar, co dalej?! Oczywiście musisz mieć gdzie go sprzedać. Najlepszym rozwiązanie jest zakup Pub`u czy Klub`u.
  • Dziwki - W The Crims masz możliwość nabycia własnych dziwek, co jest zdecydowanie polecane, kiedy Twoją profesją jest bycie alfonsem. Po nabyciu burdeli czy domów schadzek, prostytutki staną się wielki źródłem pieniędzy, możesz również wystawić dziwki na ulicę.
Ponadto w grze jest również kilka innych miejsc, które można odwiedzić: Szpital, w którym można wyleczyć się z uzależnień. Bank, gdzie możesz przechowywać bezpiecznie pieniądze. Czy kasyno, w którym możesz poszukać szczęścia i wygrać trochę pieniędzy.
Warto również dodać, że The Crims to gra rundowa. Na koniec każdej rundy, topowi gracze pod względem respektu otrzymują nagrody.
TOP50 Gry Gry w przeglądarce Wszystko o grach www Toplista gier MMO Toplista MMORPG