';
LOGOWANIE / REJESTRACJA
Panzar


Panzar

Gatunek: Strategia
Autor/Wydawca: Panzar Studio
Adres: http://katalogmmo.pl/
Tagi: Panzar, MMO, LOL, CryEngine,
Odsłon: 267Panzar jest to gra typu MMO stworzona przez studio Panzar Studio. Gra podobna jest do takiego hitu jak Lol, które jest chyba najbardziej znaną tego typu grą. Używany jest tutaj silnik CryEngine 3, ale o tym trochę później opowiemy.

Po wejściu do gry musimy wybrać swoją postać. Do wyboru mamy kilka postaci. Są to Tank, Paladyn, Saper, Inquisitor, Ice Witch, Sister of Fire, Berserker oraz Gunner. Nie są to zbyt piękne postacie, wręcz potwory, które odstraszają do gry. Po wybraniu już postaci mamy standardowy dla takich gier główny ekran gry. Mamy różne zakładki, o których dowiecie się małe co nieco. Pierwsza z nich to Forge, gdzie możemy ulepszać posiadane przedmioty, a także tworzyć nowe jeżeli mamy recepty na nie. Kolejną zakładką jest Altar. Tutaj odblokowujemy skilla i build postaci. Shop, czyli w sklepie Panzar kupujemy nowe przedmioty, w zakładce Charakter, widzimy wszystko co dotyczy naszej postaci. Z zakładce Fitting room, możemy wybrać fryzurę naszej postaci, oraz dokonać innych personalizacji. Ostatnią zakładką jest Social, gdzie widzimy naszą listę przyjaciół, klan i tym podobne.

Wspomniałem o silniku CryEngine 3. Warto poświęcić jemu troszkę czasu. Otóż to właśnie dzięki niemu grafika jest tak idealna do współczesnych czasów. Dzięki temu silnikowi, możemy tworzyć modele 3D, które są bardzo realistyczne i szczegółowe. Mimo, że jest to darmo gra, to szczegóły są tutaj dopracowane idealnie. Wszystkie malutkie rzeczy wspaniale korzystają z możliwości fizyki w grze.

System walki to głównie akcja. Używamy tutaj standardowego zestawienia klawiszy, oraz myszki. Daje nam to maksymalną kontrolę nad wszystkimi działaniami. Klawisz CTRL blokuje ataki wroga, a klikając Shift, nasza postać biega sprintem. Lewy przycisk myszy to oczywiście atak. Skok wykonujemy klasycznym klawiszem czyli spacją.

Panzar jak na grę darmową została wykonana w sposób niemalże perfekcyjny. Wspaniała grafika, dobrze rozwinięte postacie, szybkie i przyjemne mecze to tylko jedne z wielu zalet tej gry. Z pewnością przypadnie do gustu sporej liczbie graczy, które lubią gry typu League of Legends.
TOP50 Gry Gry w przeglądarce Wszystko o grach www Toplista gier MMO Toplista MMORPG