';
LOGOWANIE / REJESTRACJA
Metin 2


Metin 2

Gatunek: Strategia
Autor/Wydawca: GameForge
Adres: http://pl.metin2.gameforge.com/
Tagi: metin, fantasy, bijatyki, exp,
Odsłon: 138Metin 2 to gra MMORPG, która jest bardzo dobrze znana praktycznie każdemu dziecku, które dostało dostęp do internetu. Gra utrzymana w klimacie fantasy z walkami w czasie rzeczywistym. Gra stworzona przez GameForge, podbiła najpierw Koreańczyków, a potem weszła do Europy. Jest to jedna z najlepszych gier tego typu.

Na samym początku musimy wybrać klasę postaci. Mamy do wyboru ich aż cztery: Sura, Ninja, Szaman i Wojownik. Podczas tworzenia Naszego avatara ograniczamy się tylko do wybory płci i stylu ubrania. Nie możemy tutaj wybierać koloru włosów, czy też stylu zarostu. Niezależnie od tego jakie królestwo wybierzemy, lokalizacja startowa będzie ta sama. Na samym początku Nasza postać jest ujmując w cudzysłowie zielona. Nie ma żadnych umiejętności, czy też skilli do rozdania. Wbijając poziomy będziemy dostawać punkty, które przeznaczymy na staty. Od 5 poziomu możemy wybrać subklase i rozwijać swoje umiejętności.

Naszym pierwszym zadaniem będzie rozmowa z NPC, który znajduję się dość niedaleko od Nas. Zadania będą dla Nas dostępne po lewej stronie ekranu. Na naszym radarze możemy dostrzec małe czerwone kropki. Są to Nasze cele. Zadania są bardzo frustrujące i po dwóch zadaniach postanowiłem, że nie będę się w nie bawił. W mieście możemy wybrać swoją specjalizacje i polecam zostać w nim. Zamiast expić cały czas, raczej lepiej będzie jeżeli poświęcimy czas na naukę wykorzystania dostępnych skilli.

Jeżeli chcemy szybko expić jest na to dobry sposób. Zazwyczaj potwory podchodzą do Nas trójkami, jednak jesteśmy w stanie atakować wszystkich wrogów dookoła, przez co wbijanie leveli staje się szybsze. Walka w Metin 2 jest inna niż w pozostałych grach. Wystarczy wybrać cel, kliknąć na niego myszką i patrzyć jak Nasz bohater rozprawia się z nim. Możemy tutaj również użyć sterowania ręcznego.

Jak na grę stworzoną w 2004 roku to grafika i ścieżka dźwiękowa jest naprawdę dobra. GameForge bardzo się postarało, przez co gra Metin 2 jest znana na całym świecie. Jeżeli jesteś fanem gier Fantasy oraz bijatyk to gra jest stworzona właśnie dla Ciebie.
TOP50 Gry Gry w przeglądarce Wszystko o grach www Toplista gier MMO Toplista MMORPG