';
LOGOWANIE / REJESTRACJA
MarketLand


MarketLand

Gatunek: Casual
Autor/Wydawca: GameGos
Adres: https://apps.facebook.com/marketland/
Tagi: facebook, martekland, sklep, gamegos,
Odsłon: 254MarketLand jest to gra przeglądarkowa, gdzie zarządzamy własnym sklepem. Gra wydana przez studio GameGos polega na regularnej sprzedaży naszych produktów klientom odwiedzającym nasz sklep. Będziemy otrzymywać różne zamówienia, na różne produkty, dzięki czemu po jakimś czasie możemy zwiększyć powierzchnie naszego sklepu.

Na początek gry nauczymy się zamawiać produkty. Zawsze mamy do wyboru trzech dostawców, gdzie możemy podejrzeć ilość, koszt, czas dostawy i nagrodę za zamówienie. Każdy dostawca ma różne cechy, przez co Nasz wybór jest bardzo ważny. Możemy zamawiać wiele rzeczy na raz, każdy nowy poziom odblokowuje Nam nowy Display. Również wraz z nowym poziomem odblokowujemy nowe przedmioty. W MarketLand znajdziemy również różne kampanie, które pozwalają zarobić dodatkowe pieniądze.

Doświadczenie możemy zdobywać na wiele sposobów. Wykonywanie zadań, zamawianie produktów do sklepu, ogrywanie kompanii, odwiedzanie naszych sąsiadów i zbieranie kolekcji. Bardzo szybko można nabijać poziomy, dzięki czemu z naszego małego sklepiku, może powstać wielkich rozmiarów centrum handlowe. Musimy pilnować zadowolenia naszych klientów. Gdy sklep jest brudny, ma małą przestrzeń lub na pułkach nie ma produktu, który chce nasz klient, wtedy może on wystawić złą opinię na temat sklepu. Im więcej złych opinii, tym mniej klientów.

W grze mamy również ciekawą funkcję. Są to karty, których na samym początku mam 20 sztuk. Jedną z kart jest Quick Delivery Card, która pozwala nam na przyśpieszenie dostawy produktu o godzinę. Drugim typem kart jest Shopper Card. Ona pozwala zwiększyć budżet naszego klienta trzykrotnie, dzięki czemu może więcej kupić. Ostatnią kartą jest Product Card. I to jest chyba najlepsza karta. Posiada aż cztery funkcje. Możemy pozwolić sobie na dostawę natychmiastową produktu, odnowić uszkodzone produkty, ubezpieczyć przesyłki, czy też powiększyć magazyn.

Dla każdego kto lubi prowadzić własną firmę, MarketLand z pewnością przypadnie mu do gustu. Grafika nie powala na kolana, lecz sprawia, że prowadzenie sklepu stanie się dla Nas przyjemnością.
TOP50 Gry Gry w przeglądarce Wszystko o grach www Toplista gier MMO Toplista MMORPG