';
LOGOWANIE / REJESTRACJA
Imperia Online


Imperia Online

Gatunek: Strategia
Autor/Wydawca: Senior frond end Developer
Adres: http://imperiaonline.org
Tagi: strategia, sredniowiecze, lord, imperia,
Odsłon: 144Imperia Online to gra strategiczna, w której zostajemy lordem z tonami wiernych sług. Gra typowo strategiczna, co z pewnością przyciągnie sporą rzeszę fanów tego typu gier. Dobrze rozwinięta fabuła, wspaniała grafika to tylko niektóre z zalet, dzięki którym ta gra jest naprawdę dobra.

Grę zaczynamy od tutorialu, który przekaże Nam wskazówki o tym jak dobrze dysponować surowcami, a także nauczymy się poszczególnych funkcji w interfejsie użytkownika. Dzięki temu szybciej obędziemy się z grą, przez co Nasz start będzie lepszy. Gra sama w sobie wymagana od gracza dużo poświęconego czasu. Aby zdobyć surowce, lub stworzyć strukturę potrzeba bardzo dużo czasu.

Średniowieczny świat jest bardzo dobrze odwzorowany. Grafika bardzo dobrze oddaje Nam klimat średniowiecza, styl budowy, wygląd chłopów. W odróżnieniu od konkurencyjnych gier, Imperia Online daje Nam pełne poczucie klimatu średniowiecznego. Z pewnością dla graczy, którzy cenią sobie historię oraz dbałość o szczegóły, to właśnie ta gra będzie dla nich czymś zupełnie wyjątkowym.

Niektóre gry strategiczne bywają nudne i statyczne. W odróżnieniu od nich, Imperia Online taka nie jest. Mamy troszkę uroczych animacji, na naszej ziemi kręci się wiatrak, mamy możliwość podejrzenia jak pracują Nasi chłopi. Właśnie takie malutkie efekty dają Nam światło na ponure, średniowieczne otoczenie. Właśnie ta gra jest przykładem tego jak dokładnie można odwzorowywać epokę, która tkwi w fabule.

Naprawdę nigdy nie spotkałem się z taką grą, gdzie kupno konta premium było czymś naprawdę opłacalnym. Na początku gry dostajemy darmowe KP, aby przekonać się jak bardzo ułatwi Nam rozgrywkę. Bez Niego bardzo ciężko, wręcz nie da rady zbudować coś przyzwoitego. Konto premium nie zawsze musi się wiązać z wydaniem pieniędzy w grę. Mamy tutaj wiele okazji zdobycia konta premium, przez co gra nie zraża.

Świetna grafika, dobrze rozwinięta fabuła, brak monotonności, gra nie tylko dla osób, które będą regularnie wkładać w to pieniądze. Właśnie te zalety cechują grę Imperia Online. Ta gra przeniesie Nas do średniowiecza i będziemy mogli poczuć się jak Lord.
TOP50 Gry Gry w przeglądarce Wszystko o grach www Toplista gier MMO Toplista MMORPG