';
LOGOWANIE / REJESTRACJA
Farm Heroes Saga


Farm Heroes Saga

Gatunek: Casual
Autor/Wydawca: King.com
Adres: https://apps.facebook.com/farmheroes/
Tagi: farma, warzywa, trzy, ułożyć, plansza, poziom,
Odsłon: 53Gra dostępna w serwisie Faceboook. Naszym zadaniem jest dopasowywanie trzech lub więcej warzyw na planszy.

Farm Heroes Saga to kolejna gra od King.com producenta takich gier jak CANDY CRUSH SAGA czy też bardziej znanej użytkownikom facebooka BUBBLE WITCH SAGA.
Gra polega na układaniu warzyw z planszy w trójki. W każdej rundzie mamy określoną liczbę ruchów, a celem każdej rundy jest zebranie takiej ilości danego warzywa, która ukazuje nam się na początku oraz jest widoczna po lewej stronie ekranu podczas rozgrywki. Nagrodą za przejście rundy jest magiczna fasola, która jest walutą w grze. Walutą premium jest złoto.
Aby rozgrywka nie była tak łatwa to wprowadzony został system żyć. Po ich wykorzystaniu gra jest blokowana, a życia resetują nam się po jakimś czasie. Jeżeli chcemy przyspieszyć naszą rozgrywkę możemy dokupić życia za złoto.
Z każdym poziomem odblokowujemy nowe, lepsze boostery, które znacznie ułatwiają rozgrywkę.
Chyba jak w każdej grze na portalu społecznościowym mamy możliwość zaproszenia do wspólnej zabawy naszych przyjaciół. Ich wyniki w każdej rundzie śledzić możemy w rankingu po wejściu w odblokowany przez nas poziom. Aby sprawdzić na jakim levelu są nasi znajomi wystarczy wejść w mapę i ujrzymy avatary naszych znajomych przy zajmowanym poziomie.
Na facebooku w Farm Heroes Saga gra ponad 3 mln użytkowników. Jesteś gotów, abydo nich dołączyć i pomóc uporządkować zbiory na farmie?
TOP50 Gry Gry w przeglądarce Wszystko o grach www Toplista gier MMO Toplista MMORPG