';
LOGOWANIE / REJESTRACJA
Duel of Champions


Duel of Champions

Gatunek: Inne
Autor/Wydawca: Ubisoft
Adres: www.duelofchampions.com/pl/?
Tagi: frakcja, karty, bitwa, styl,
Odsłon: 29Duel of Champions - karciana gra online. Poznajemy w niej na nowo frakcje Might & Magic w zupełnie nowym formacie.

Naszym celem jest pokonanie przeciwnika, czyli sprawienie, aby punkty jego bohatera spadły do zera przed tym jak uczyni to nasz rywal względem naszej postaci. Pojedynek taki opiera się na rzucaniu zaklęć, wystawianiu specjalnych kart łutu szczęścia, wydarzeń oraz wystawianiu jednostek. Armia składa się z jednej karty bohatera oraz pięciu kart wydarzeń. Pole bitwy składa się z 16 miejsc na których możemy wystawić jednostki. Do zebrania mamy 200 kart wliczając w nie karty dodatkowe, czyli karty jednostek, zaklęć oraz łutu szczęścia. Dodatkowo gra podzielona jest na tak zwane frakcje, które określą styl gry naszej postaci.
Frakcje:
- Przystań - frakcja dla graczy lubiących grę defensywną. Ich głównym celem jest leczenie oraz szybkie zbieranie zasobów. Silne jednostki blokują wrogów i dzięki zaklęciom światła łamią formacje obronne przeciwników.
- Inferno - preferują styl ofensywny. Niszczą oraz niwelują zdolności przeciwników poprzez zadawanie wysokich obrażeń. Częste ataki odbijają się w defensywie.
- Nekropolia - frakcja dla graczy lubiących długie walki, w których powoli osłabiają swoich przeciwników. Wykorzystują siły przeciwnika na wzmacnianiu swoich jednostek.
- Twierdza - agresywny styl walki. Poświęcają słabsze jednostki, aby z rozwścieczeniem zadawać szybkie uderzenia, które powodują silne obrażenia u przeciwnika.

Gra Duel of Champions dostępna jest w kilku wersjach językowych. Obecnie z gry cieszy się blisko 50 tysięcy graczy. Więc jeśli gry karciane są Twoją pasją to dołącz do tej społeczności.
TOP50 Gry Gry w przeglądarce Wszystko o grach www Toplista gier MMO Toplista MMORPG