';
LOGOWANIE / REJESTRACJA
Coaster Ville


Coaster Ville

Gatunek: Casual
Autor/Wydawca: Zynga
Adres: https://apps.facebook.com/coasterville/
Tagi: Facebook, wesołe, miasteczko, zynga, coaster ville,
Odsłon: 285 CoasterVille - nowa gra, którą stworzyło nam studio Zynga. Gra ta jest dostępna zarówno na Facebooku, jak i na stronie producenta. Ta sama firma opracowała najlepszą grę na facebooku roku 2011. Nazwa tej gry brzmi Empires & Alies, więc producenci postawili sobie wysoką poprzeczkę. G Gracze Coaster Ville będą mieli pełną możliwość personalizacji wesołego miasteczka, kawałek po kawałku. Będzie to proste, dzięki temu, że należy tylko wybrać odpowiednie części z dostępnego menu gry.

Personalizacja każdego kawałka wesołego miasteczka, to nie tylko to, co przyniesie tej grze popularność. Do gry dodane są inteligentni goście. Każda postać odwiedzająca obszar naszego parku, będzie sterowana przez system Al, który steruje nimi tak, aby wyglądało to jak najbardziej realnie. Przykładowo, kiedy nasz gość będzie zmęczony, uda się do pokoju, w którym będzie mógł odpocząć. Połączenie tego z dynamicznie zmieniającą się naturą, to stanie się to niezwykle interesująca gra.

Na początku gry pojawi się tutorial o nazwie Kelly. Od niej dowiemy się co zachęci gości do odwiedzania naszego miasteczka, co i jak budować czy także opowie nam o podstawowej obsłudze menu gry. Dostępne są różnorakie budynki, lecz rozpoczęcie ich budowy zależy od naszego levelu oraz poziomu popularności. Im wyższy poziom, tym możemy postawić ciekawsze atrakcje. W naszym parku nie zabraknie wielu stoisk, sprzedających takie rzeczy jak m.in. popcorn czy balony. Stawiając dekoracje, zyskujemy dodatkowe punkty popularności, więc te dekoracje nie służą tylko do upiększania naszej wioski. Jedną z większy zalet tej gry jest budowanie własnej kolejki górskie, według własnych preferencji.

Kiedy w grze CoasterVille zabraknie nam jakiejś atrakcji, mamy podpowiedź od odwiedzających nas gości. Jeżeli nad którymś z nich pojawi się Hamburger, wtedy wiemy, że jest on głodny i należy postawić stoisko z jedzeniem.

Grafika w tej grze nie zwala na kolana, lecz ostatecznie jest w porządku. Dla fanów tego typu gier, na pewno będzie to fajna gra, na zabicie wolnego czasu.
TOP50 Gry Gry w przeglądarce Wszystko o grach www Toplista gier MMO Toplista MMORPG