';
LOGOWANIE / REJESTRACJA
Candy Crush Saga


Candy Crush Saga

Gatunek: Casual
Autor/Wydawca: King.com
Adres: https://apps.facebook.com/candycrush/?
Tagi: cukierki, plansze, poziom, zadanie,
Odsłon: 73Candy Crush Saga - gra dostępna za pośrednictwem serwisu Facebook, jak również na urządzenia przenośne (smartfony, tablety itp.)

Produkcja cieszy się ogromną popularnością. W marcu było to 108 mln graczy miesięcznie z czego połowa grała codziennie. Ponad 49 mln użytkowało grę na urządzeniach przenośnych. Producenci zapowiedzieli stworzenie dwóch nowych gier, pierwsza to `Farm Heroes Saga`, a druga to `Papa Pear Saga`. Obie produkcje będą rozgrywkami logicznymi, zresztą tak jak Candy Crush Saga.
W grze musimy dopasowywać do siebie cukierki, aby te znikły z planszy. Potrzebujemy do tego celu min. 3 elementy tego samego rodzaju. Ułożenie 4 lub więcej cukierków obok siebie daje nam dodatkowy bonus np. usunięcie cukierków jednego rodzaju. Jeżeli zbyt długo zwlekamy z ruchem, wtedy podświetlają nam się elementy, które możemy zamienić, aby je zbić. Aby nie było zbyt łatwo, twórcy zastosowali w grze system poziomów oraz żyć. Candy Crush Saga oferuje nam ponad 450 leveli. Plansze różnią się od siebie kształtem, trudnością oraz zadaniami do wykonania. Z każdym poziomem gracz odblokowuje różne dodatki ułatwiające nieco grę. Dodatkowo na każdym poziomie możemy zobaczyć jaki wynik, właśnie na tej planszy, uzyskali nasi znajomi.
Candy Crush Saga możemy kupić dodatkowe życia, czy też różne dodatki za prawdziwe pieniądze.
Grafika nie jest jakaś skomplikowana, ale jest przyjazna dla oka. Ogólnie cała produkcja jest bardzo wciągająca i jak dla mnie nie ma żadnych wad. Tak, więc nie pozostaje mi nic innego jak polecić tą jakże wspaniałą produkcję od King.com.
TOP50 Gry Gry w przeglądarce Wszystko o grach www Toplista gier MMO Toplista MMORPG